ZAPOWIEDŹ: październik 2014

12 Comments
07.10.2014
Książka? Nie, to przyszłość rozrywki! Projekt Endgame to multimedialne doświadczenie, w którym rzeczywistość przeplata się z fikcją. Trzy powieści, jedna gra dla miliardów graczy. No i 3 000 000 $ nagrody!Przyszłość nie została jeszcze określona. Dopiero Endgame ją zweryfikuje.08.10.2014
Królestwo Goreddu zamieszkują ludzie, a także smoki przybierające ludzką postać. Żyją obok siebie, jednak pokój między nimi pozostaje niepewny. Kiedy ginie członek rodziny królewskiej, a zbrodnia wydaje się smoczym dziełem, pokojowi i traktatowi między obiema rasami zaczyna grozić poważne niebezpieczeństwo. . . W samym środku tej historii znajduje się Serafina, utalentowana muzyczka, która przybywa na dwór jako asystentka nadwornego kompozytora. Wkrótce angażuje się w śledztwo w sprawie morderstwa i odkrywa ślady mrocznego spisku mającego na celu zniszczenie pokoju w Goreddzie. Jednakże Serafina ukrywa tajemnicę – i źródło swojego talentu – a jeśli wyjdzie ona na jaw, jej życie znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie.

08.10.2014
Siedemnastoletnia Amber Appleton mieszka w szkolnym autobusie z matką i psem. Traci grunt pod nogami, ale nie nadzieję. Należy do Federacji Fantastycznych Fanatyków Franksa, trenuje Chrystusowe Diwy z Korei i toczy zaciętą walkę z Joan Sędziwą. Myśli pozytywnie i zaraża innych swoją energią. Jest prawie jak gwiazda rocka. Bez kitu!

"Prawie jak gwiazda rocka", to jedna z trzech powieści młodzieżowych Matthew Quicka. To książka o szybkim dorastaniu i sile optymizmu, który jest uniwersalnym lekarstwem na życiowe trudności.

08.10.2014
Leonard Peacock kończy osiemnaście lat. Z tej okazji szykuje prezenty dla przyjaciół, goli głowę na łyso i zabiera do szkoły pistolet... Tego dnia zamierza rozliczyć się z przeszłością i dorosłymi, którzy go nie rozumieją. W świecie Leonarda nie ma miejsca na kompromisy, wszystko jest albo czarne, albo białe. Jak w starych filmach z Humphreyem Bogartem. . . Pif-paf!"Wybacz mi", Leonardzie to jedna z trzech powieści młodzieżowych Matthew Quicka. To książka o szukaniu zrozumienia i buncie przeciwko zasadom, którymi kierują się dorośli.


20.10.2014
Mistrzowie Akademii Portali jako jedyni potrafią malować niezwykłe portale służące do podróżowania z miejsca na miejsce i stanowiące wielką sieć komunikacyjną i transportową w państwie Daruzji.
Dzięki stosowaniu się do sztywnych zasad i swojemu doskonałemu wykształceniu malarze portali są prawdziwymi profesjonalistami gwarantującymi najwyższą jakość techniczną wykonywanych przez nich malowideł.
Kiedy Tabit, student ostatniego roku akademii, dostaje zlecenie na namalowanie portalu dla pewnego biednego wieśniaka, nawet nie przypuszcza, że z czasem zostanie przez to uwikłany w różne intrygi i odkryje tajemnice, które zagrożą istnieniu akademii.


22.10.2014
Po ataku Nathaniela szkoła staje się miejscem paranoicznym – jest w niej więcej strażników niż uczniów. Ceną za bezpieczeństwo podopiecznych jest ich wolność. Zdesperowana Allie zrobi wszystko, by powstrzymać podstępnego wroga. Zgadza się nawet na udział w niebezpiecznych nocnych misjach zorganizowanych przez Lucindę. Carter i Sylvain są gotowi walczyć u jej boku. Obaj ją kochają, lecz dziewczyna musi podjąć jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Żaden z nich nie będzie czekać wiecznie.


You may also like

12 komentarzy:

 1. Dopiero niedawno w niektórych zapowiedziach u innych, jak i u Ciebie zauważyłam Księgę portali, która mnie bardzo zaciekawiła, również chętnie bym przeczytała Endgame, opis niezbyt wiele mówi, ale ciekawi strasznie

  OdpowiedzUsuń
 2. "Endgame" i "Księga portali" to dwa tytuły na które mam oko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Październik zapowiada się ciekawie, choć i tak wrzesień był lepszy pod względem nowości. Wydaje mi się, że przed Targami powinno być ciekawiej :).
  Na książki Quicka mam ochotę, choć nie są one moim priorytetem. Endgame bardzo mnie ciekawi, Zbuntowanych również widziałabym na swojej półce. Ciekawi mnie jeszcze "Tak krucho", którego nie umieściłaś na liście oraz najnowsza książka Genovy.
  Miłej niedzieli :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwróciłam uwagę na "Tak krucho", jednak nie umieszczałam na swojej liście, bo przede mną wciąż "Tak blisko" :) Wybierasz się na Targi?

  OdpowiedzUsuń
 5. Tutaj znajdziesz więcej informacji o "Endgame": http://www.wsqn.pl/zapowiedzi/ :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Aha, no rozumiem. Z całego serca polecam Ci "Tak blisko" - naprawdę fajna książka :)
  Będę, będę. Najprawdopodobniej w sobotę :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiem, już szukałam wszelkich informacji na ten temat ;) Dzięki:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Październik jest przepełniony cudownymi premierami książek. Aż nie wiem, kiedy znajdę czas, by się ze wszystkimi zapoznać. Z pozycji przez Ciebie wymienionych najbardziej czekam na "Endgame" i "Serafinę" :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ta Serafina nie wydaje się jakoś nadmiernie oryginalna, ale może rzuce jednym oczkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Z tej listy czekam tylko na zbuntowanych :)
  forenovel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Czekam na Endgame, kontynuację Piątej fali i Zbuntowanych.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciekawią mnie wszystkie oprócz pierwszych dwóch ;)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.