PODSUMOWANIE: luty 2015

3 Comments

PRZECZYTANE:
4) Cora Carmack "Coś do stracenia"
5) J. Lynn "Zaczekaj na mnie"
6) J. R. R. Tolkien "Dwie wieże"
7) J. Lynn "Zaufaj mi"
8) Tahereh Mafi "Dotyk Julii"
9) Cora Carmack "Coś do ukrycia"
10) Jennifer L. Armentrout "Opal"

NIEDOKOŃCZONE:
1) Jennifer Estep "Midnight Frost"
2) Jennifer L. Armentrout "Origin"
3) Cristina Moracho "Althea & Oliver"

Jakim cudem udało mi się przeczytać, aż 10 książek?! Nie mam zielonego pojęcia. Niestety w lutym napisałam tylko 4 recenzje, ale wszystko planuje nadrobić, ponieważ każda z tych lektur jest warta mniejszej, lubi większej opinii. 
Faworytami tego miesiąca zostali: "Opal" - boski, wspaniały, genialny, jak cała seria "Lux" i twórczość Jenniefer L. Armentrout. "Coś do stracenia" - rozśmieszyła mnie do łez, napisałam już recenzję, więc opinia pojawi się jutro. "Zaczekaj na mnie" autorki J. Lynn, czyli Jennifer L. Armentrout, utwierdziła mnie w przekonaniu, że ta pisarka zostanie moją ulubioną. 
Najgorszą książką lutego był zdecydowanie "Dotyk Julii". Nie mam pojęcia jak ta powieść mogła spodobać się tylu czytelnikom. 
Niestety nie udało mi się dokończyć, aż 3 tytułów. Na pewno nadrobię to w marcu, jednak nie planuję recenzji "Midnight Frost" i "Originu", ze względu na to, że są to dalsze części cyklu nie wydane w Polsce. 

A jak luty wypadł u Was? :) 
You may also like

3 komentarze:

 1. Przeczytałam kilka pozycji z Twojej listy. Na przykład "Zaczekaj na mnie" była świetna, tak samo jak "Utrata" i "Coś do ocalenia". Serii Lux jeszcze nie czytałam, ale muszę, to nadrobić. "Dotyk Julii" był nawet niezłą lekturą, ale nie sięgnęłam po jej kontynuację. Widzę też, że czytasz kolejną, piątą część o Gwen Frost, zazdroszczę. Gratuluję przeczytanych książek!


  [wachajac-ksiazki.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 2. Radosław Kowalski1 marca 2015 16:42

  U mnie luty wypadł zdecydowanie gorzej niż u Ciebie. Wspaniałe wyniki, tylko pozazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny wynik! U mnie było nieco gorzej :c
  Życzę powodzenia w marcu :*

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.