HIGH FIVE! - Książki, które czekają na mojej półce

16 Comments

HIGH FIVE! to nowa akcja, w związku z którą na blogu pojawiać się będą rankingi ulubionych, najlepszych, najbardziej interesujących, bądź najgorszych książek, filmów, gier, postaci, itp...

Dzięki temu zarówno czytelnicy mogą poznać bliżej blogerów, jak i blogerzy czytelników, jeśli ci będą chętni na podzielenie się swoimi przemyśleniami i opiniami. 1. Lauren Oliver "Requiem"2. Liz Braswell "Dziewięć żyć Chloe King"3. Rosamund Lupin "Potem"4. Nicholas Sparks "Szczęściarz"5. Gail Tsukiyama "Ulica tysiąca kwiatów"


Tyle smakowitości na półce, a czasu jak nie było, tak nie ma :(
You may also like

16 komentarzy:

 1. Oj, rozumiem Cię doskonale, mi również ciągle brak czasu na czytanie książek, ale mam nadzieję, że na wakacjach nadrobię zaległości ;)

  O, z chęcią przeczytałabym "Potem", mam chrapkę na tę powieść :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Requiem już niedługo przeczytam, bo znajdzie się na mojej półce :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeny, u mnie na półce to czeka ze 40 do przeczytania... to jest przerażające. Pragnę wakacji, wtedy znajdę czas na nadrabianie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja ostatnio robiłam porządki i mam jakieś 160 książek nieprzeczytanych, czasu brak, a tu ciągle pojawiają się nowe świetne tytuły i tak już jestem z siebie dumna, że potrafię się choć trochę ograniczyć w kupowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. "Requiem" właśnie dziś zaczynam... :) ale zazdroszczę Ci "Dziewięć żyć..."... chętnie potrzymałabym ją na mojej półce ];>
  Dzięki za udział w zabawie :) Już dopisuję Twój ranking do listy :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam w planach w końcu pożyczyć Delirium od koleżanki, a Dziewięć żyć Chloe King też u mnie czeka na półce. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie wybranie 5 książek byłoby baaardzo trudne. Z Twoich pozycji nie czytałam nic, ale chętnie bym to zmieniła, bo wszystko wydaje się ciekawe, no może oprócz Szczęściarza, bo oglądałam film i nie przypadł mi zbytnio do gustu:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Polecam "Potem" znakomita książka :)

  OdpowiedzUsuń
 9. i u mnie na półce "Potem", może się w tym miesiącu na niego powinnam skusić?????

  OdpowiedzUsuń
 10. dwie ostatnie pozycje już przeczytałam:)

  OdpowiedzUsuń
 11. To jest pięć książek, które posiadasz i które chcesz przeczytać w pierwszej kolejności - dobrze zrozumiałem? :) Ciekawy pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Trzy pierwsze pozycje chciałabym mieć na swojej półeczce. :) "Ulica tysiąca kwiatów" też zapowiada się interesująco ( aż musiałam sobie sprawdzić jej opis na lubimyczytać.pl, bo nigdy o niej nie słyszałam, a okładka mnie zaintrygowała). :P ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 13. Sądzę, że "Potem" pięknie wyglądałoby na mojej półce ;)

  OdpowiedzUsuń

 14. "Szczęściarza" czytałam, "Potem" i "Dziewięć żyć..." mam na półeczce, czekają na swoją kolej:) Dlaczego ja dopiero tutaj trafiłam?? Fajny blog:) Pozdrawiam:)))

  OdpowiedzUsuń
 15. Oo, jakie świetne pozycje! Requiem także i u mnie czeka na swoją kolej, tuż obok Pandemonium, którego jeszcze nie miałam okazji przeczytać.
  Jeszcze nie słyszałam o tej HIGH FIVE!, jednak z chęcią się do niej dołączę. :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.