Zapowiedzi: maj 2013

18 Comments
Premiera: 28 maja
W Morganville zaczyna się polowanie… na ludzi.
 Czy śmiertelna siedemnastolatka zdoła ocalić od śmierci, tych których kocha?  
 Przez lata ludzie i wampiry z Morganville żyli obok siebie, nie atakując się nawzajem. Jednak teraz gdy odwieczni wrogowie nieśmiertelnych zostali pokonani, wampiry poczuły zew swojej natury. A ludzie zdali sobie sprawę, że teraz oni są zwierzyną....
 Claire nie zamierza stawać po żadnej ze stron. Ma przyjaciół również wśród nieśmiertelnych. Ale śmiertelne niebezpieczeństwo wystawia tę przyjaźń na ciężką próbę – tak jak i miłość Claire i Shane’a.

Premiera: 24 maja
Zawsze warto wysłuchać historii drugiego człowieka do końca. 
 W ten sposób można uratować komuś życie.
 Kinga straciła już wszystko: dom, rodzinę, dziecko i poczucie godności. Wtedy w jej życiu pojawia się Aśka. 
 Kobieta, która kiedyś zrujnowała jej małżeństwo, teraz wyciąga do Kingi pomocną dłoń. 
 Czy to wyrzut sumienia, ludzki gest, a może jakiś ukryty plan? 
 Aśka nie zna jeszcze historii dawnej rywalki – historii tak bolesnej i wstrząsającej, że aż trudno to sobie wyobrazić. 
 Czy Aśka zdobędzie zaufanie Bezdomnej? Odkryje, dlaczego Kinga tak sobą gardzi, tak bardzo cierpi? Co zrobi, gdy pozna jej prawdę? 
 Czy w Aśce zwycięży wścibska dziennikarka, czy wrażliwa, czuła na krzywdę innych kobieta?

Premiera: 22 maja
Zeszłej wiosny Nikki Beckett zniknęła w podziemiu zwanym Podwiecznością. Teraz
wróciła do swojego dawnego życia, do rodziny i chłopaka. Ma tylko sześć
miesięcy na to, by pożegnać się, nim Podwieczność upomni się o nią – tym razem
już na zawsze. Sześć miesięcy na to, aby znaleźć odkupienie, jeśli ono w ogóle istnieje.
Nikki pragnie spędzić te cenne miesiące, zapominając o podziemiu, a jednocześnie próbuje ponownie zbliżyć się do swojego chłopaka, Jacka, którego kocha najbardziej na świecie. Istnieje tylko jeden problem: Cole, który śledzi Nikki z Podwieczności aż na Powierzchnię. Cole chce przejąć tron w podziemiach i jest przekonany, że to Nikki jest kluczem do jego sukcesu. I zrobi wszystko, aby ją ściągnąć do podziemi, jako swoją królową. 
Czas Nikki na powierzchni zbliża się ku końcowi, a jej sytuacja wymyka się spod kontroli. Dziewczyna pragnie znaleźć sposób na oszukanie losu i uniknięcie powrotu do Podwieczności, gdzie czeka ją nieśmiertelność u boku Cole'a...

Premiera: 24 maja
Wilk Omega jest jak szaman wśród Indian, znajduje się poza wszelkimi układami i zależnościami. Musieli nauczyć ją spuszczać wzrok. Uległe wilki robią to instynktownie.
Istnieją na świecie rzeczy groźniejsze od wilkołaka 
W górach giną turyści, a wszystko wskazuje na zdziczałego wilka samotnika.
Anna Latham nie wierzy w istnienie wilkołaków. Do czasu. Pewnej nocy zostaje brutalnie zaatakowana i staje się … jednym nich - niewolnicą w stadzie dominujących samców. Uczy się pokory i nieufności. Wtedy w jej życiu zjawia się Charles Cornick, egzekutor i syn przywódcy wilkołaków Ameryki Północnej. Tym samym Anna zostaje wplątana w sytuację, która ją zdecydowanie przerasta. 

Premiera: 22 maja 
Runa Wagner nie miała najmniejszego zamiaru zakochiwać się w seksownym nieznajomym, który zdawał się znać jej każde najgłębiej skrywane pragnienie. Nie może jednak oprzeć się niewiarygodnemu pożądaniu, jakie między nimi wybucha. Pożądaniu, które wygasa kiedy odkrywa jego zdradę i swoją nieodwracalną przemianę. Teraz, pełna determinacji by sprawić, żeby Shade zapłacił za transformację, która ją prześladuje, Runa wyrusza na jego poszukiwania, tylko po to, by stać się więźniem największego wroga Shade’a.
Jako demon Seminus obarczony miłosną klątwą, która grozi mu wiecznym cierpieniem, Shade miał nadzieję, że Runę i jej nieodparty urok widział już po raz ostatni. Kiedy jednak budzi się w wilgotnym lochu przykuty do ściany tuż obok wściekłej i niespodziewanie potężnej Runy, uświadamia sobie fakt, że wpływ jaki na niego wywarła jest o wiele bardziej niebezpieczny niż myślał. Gdy ich porywacz rzuca zaklęcie wiążące ich jako swoich życiowych partnerów, Shade i Runa muszą rozpocząć walkę o własne życie i serca – lub ulec nikczemnym planom szaleńca.

Premiera: maj 2013
Siedemnastoletnia Sara Midnight nigdy nie miała normalnego życia. Z pozoru to zwyczajna nastolatka, która w głębi serca skrywa niebywały sekret. Jej rodzice byli łowcami demonów i należeli do klanu Tajnych Rodzin, który poprzysiągł chronić świat. Po niewyjaśnionej śmierci rodziców życie Sary legło w gruzach. Pomimo trudności dziewczyna musi wziąć się w garść i, choć brakuje jej przygotowania, zacząć walczyć.
Trafia do świata pełnego niebezpieczeństw. Widzi rzeczy, których istnienia nigdy by nie podejrzewała. W dodatku nie wiadomo skąd, pojawia się jej dawno niewidziany kuzyn. Przychodzi do niej w chwili, gdy jest najbardziej potrzebny, i oświadcza, że chce jej pomóc. Tymczasem Sara nie wie już, komu ufać. Nie wie też, czy pożyje wystarczająco długo, aby misję rodziców doprowadzić do końca.
Poznaj świat, w którym czyhają demony, gdzie śmierć nie przebiera w środkach…

Premiera: 2013
"Siedemnastoletnia Izolda zostaje zamknięta w klasztorze, aby nie mogła dochodzić swoich praw do spadku po zmarłym ojcu. Kiedy zakonnice, nad którymi sprawuje pieczę jako przełożona, zaczynają lunatykować i zdradzać oznaki obłędu, do opactwa Lucretili przybywa młody nowicjusz Luca Vero, by na polecenie samego papieża wyjaśnić sprawę. Luca i Izolda, zmuszeni stawić czoło największym lękom świata średniowiecznego – czarnej magii, wilkołakom, szaleństwu – rozpoczynają poszukiwania prawdy, swojego przeznaczenia, a także miłości. Pierwszy tom najnowszej serii autorki Kochanic króla."

Premiera: 2013
"Drogi Cinder i Scarlet krzyżują się w chwili, w której Ziemia zostaje zaatakowana przez Lunę... Cinder, dziewczyna cyborg zarabiająca na życie jako mechanik, próbuje wydostać się z więzienia, choć wie, że jeśli jej się uda, stanie się najbardziej poszukiwanym zbiegiem we Wspólnocie Wschodniej. Po drugiej stronie kuli ziemskiej ginie babcia Scarlet Benoit. Okazuje się, że Scarlet nie miała świadomości wielu związanych z nią spraw ani śmiertelnego zagrożenia, w którym żyła. Kiedy spotyka Wilka, mającego prawdopodobnie wiadomości o miejscu pobytu babci, czuje powstającą między nimi więź, choć nie potrafi przełamać nieufności. Wspólnie rozwiązują zagadkę, ale wówczas los zderza ich z Cinder przynoszącą nowe pytania bez odpowiedzi. "
You may also like

18 komentarzy:

 1. ,,Odmieniec" czytałam, miło wspominam ;) ,,Bezdomną" i ,,Scarlet" mam w bliskich planach !

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko w moich klimatach, z wyjątkiem pierwszej propozycji. Odmieńca i Podwieczność mam już za sobą. Ta druga jest genialna :)
  Pozostałe tytuły koniecznie muszę przeczytać!

  OdpowiedzUsuń
 3. Morganvillleeeeeeeeeee <3 Kocham kocham kocham kocham ^^ Scarlet mam w planach, znaczy pierwszy tom :> No i Patricię Briggs też bym sobie w końcu przeczytała...

  OdpowiedzUsuń
 4. Może i ma to mały związek z tematem, ale od razu zwróciłam uwagę na fantastyczną sukienkę kobiety na okładce książki "Podwieczność" :)

  Czytając Twoje zapowiedzi stwierdzam, że oddam pół majątku za książkę odmieniec, nie no może trochę przesadziłam, ale to jedna z lepszych zapowiedzi, jakie ostatnimi czasy widziałam.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. "Bezdomna" do mnie jedzie, "Odmieniec" czeka na czytniku, a i na "Scarlet" czekam, aż na czytnik ją dorwę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Księgę 9 Wampirów z Morganville przeczytam na pewno, uwielbiam tę serię! Podwieczność, Wizje i Odmieniec również mnie zaciekawiły. Po Wilczy trop również na pewno sięgnę!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czekam na "Wilczy trop!" :) Podwieczność jest bardzo dobrą pozycją, a Pragnienie wyzwolone też mnie kusi i to jak! No i "Odmieniec"!

  OdpowiedzUsuń
 8. "Bezdomna" i "Odmieniec" są w moim typie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Morganville już dawno temu porzuciłam. Sądziłam, że kiedyś autorka udoskonali swój warsztat. Płonna nadzieja.
  "Podwieczność" mocno mnie zaintrygowała. Wydaje się zupełnie inna niż wszystkie paranormal romance.
  Brigss bardzo lubię podobnie jak Ione.
  "Wizje" wyglądają na kolejną - zwykła nastolatka bla, bla bla...
  Jestem w trakcie czytania "Cinder" i nawet niezła książka z niej. Scarlet także przeczytam :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zupełnie nie moje klimaty, ale może w końcu sięgnę po książkę Michalak?

  OdpowiedzUsuń
 11. Niestety nie widzę nic dla siebie, ewentualnie ta Saga księżycowa. O "bezdomnej" słyszałam, ale emocjonalnie nie dam jej rady.

  OdpowiedzUsuń
 12. "Podwieczność", "Odmieńca", "Bezdomną", a przede wszystkim "Scarlett" muszę przeczytać. Ale ten "Wilczy trop" też mnie ciekawi... :) Och... będzie bankrucja. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Przeczytałabym "Bezdomną", "Podwieczność", ale najbardziej jestem ciekawa "Odmieńca" :)

  OdpowiedzUsuń
 14. "Wilczy Trop" bardzo mi mnie ciekawi. :3

  OdpowiedzUsuń
 15. Same perełeczki *_* A w portfelu pusto :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Mam w planach ,,Wizje'' i ,,Sagę Księżycową'' :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Wszystkie wymienione zapowiedzi, oprócz pierwszej, koniecznie muszę mieć na półce :P

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.