30-Day Book Challenge: Dzień 1

4 Comments

Dzień pierwszy: Najlepsza książka jaką czytałeś w zeszłym roku

Rok 2013 już się kończy, więc pozwolę sobie wybrać lekturę z bieżącego. Tak, wiem. Troszkę oszukuję, ale to mój blog, mogę! :)

Jest mi naprawdę ciężko wybrać, ponieważ w tym czasie przeczytałam wiele dobrych lektur. Jednak jedyny tytuł jaki przychodzi mi do głowy to "Feed". (recenzja tutaj) To powieść o zombie - temat wydaje się być oklepany, ale to coś całkowicie innego. Więcej w recenzji :) 
Przy okazji pozwolę sobie ogłosić, że zostałam recenzentką portalu Sztukater.
Pozwoli mi to rozwijać swoją pasję jaką jest czytanie i pisanie. Mam nadzieję, że już w najbliższym czasie usłyszycie o tym więcej. :)You may also like

4 komentarze:

 1. Gratulacje z powodu współpracy :)
  Co do Twojego wyboru, to jeszcze nie przeczytałam "FEED", bo chyba nie jestem do końca przekonana do zombie, ale może kiedyś się to zmieni. Dla mnie najlepszą książką, jaką przeczytałam w zeszłym roku były "Motylki" Laurie Halse Anderson, polecam!
  Pozdrawiam :)
  izkalysa

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję nowej współpracy. :) Koniecznie muszę w końcu zabrać się za "Feed", bo widzę, że dużo tracę wciąż odkładając lekturę w czasie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie byłabym sobą, gdybym nie była 100 lat do tyłu z ciekawymi tytułami. FEEDjeszcze nie czytałam, ale Twoje zdanie mnie zaciekawiło, chociaż nie przepadam za takimi klimatami, ale warto otwierać się na nowości. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję współpracy! :)
  Ja chyba nie potrafiłabym wybrać tylko jednej książki do tegoż wyzwania- w tym roku przeczytałam kilka genialnych książek, które totalnie podbiły moje serducho i nie jestem w stanie wskazać, która z nich była najlepsza. :D A co do "Feed"- muszę, och muszę sięgnąć po tę powieść! :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.