Podsumowanie kwietnia

17 Comments
Jutro kończy się kwiecień - plecień, więc postanowiłam napisać kilka zdań podsumowujących go. Jestem nawet zadowolona z ilości recenzji i przeczytanych książek ale zawsze mogło być lepiej. Większość czasu zajęło mi denerwowanie się z powodu egzaminu gimnazjalnego i cieszę się, że mam go już za sobą. Teraz pora czekać na wyniki. Mam nadzieję, że nie będzie jakoś źle. 

Ilość przeczytanych książek: 14
Zrecenzowane: 11
Lepiej niż w zeszłym miesiącu, gdzie liczby nie przekroczyły 10. Dodatkowo wzięłam udział w akcji "30 dni z książkami", która będzie trwała jeszcze jakiś czas w maju. Muszę trochę nadrobić umieszczanie postów na jej temat. Dodatkowo otrzymałam swoje pierwsze egzemplarze recenzenckie - czyżbym się rozwijała?

A teraz mały ranking [biorę pod uwagę tylko lektury, które zrecenzowałam].

Trójka zwycięzców:
1) Lauren Oliver "Delirium"
2) Santiago Posteguillo "Africanus. Syn konsula"
3) Alex Kava "Granice Szaleństwa"

Wyróżnienie otrzymują Kendare Blake "Anna we krwi", oraz David Gaider "Dragon Age. Utracony tron" za największe rozczarowanie. Po tych książkach spodziewałam się czegoś lepszego, ale cóż. Nie można mieć wszystkiego, prawda? :)
You may also like

17 komentarzy:

 1. No, no, no. Imponujący wynik przeczytanych książek. Na tyle to ja chyba pozwolę sobie dopiero w wakacje. :<

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezły wynik, ja zrecenzowałam tylko dwie książki :< Ale przeczytanych było sporo :) Zazdroszczę "Delirium"! ^^ Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czternaście?! Dla mnie to coś niemożliwego, gratuluję takiego wyniku :) A "Delirium" muszę w najbliższym czasie przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czternaście?! Podczas testów? Rety ja trzecią czytam i ledwie daję radę. Moja szkoła daje w kość mimo, iż jestem w drugiej klasie Gim. Muszę nieco poprawić mój wynik;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo przyzwoity wynik :) więcej ode mnie :P więc nie masz co narzekać :) grunt że czytamy i nie dołączamy do tej grupy 56% Polaków, która w ciągu roku nie przeczytała ani jednej książki...
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje wyniku! I muszę mieć Delirium!

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę jeszcze wielu podsumowań i jeszcze wyższych wyników : )

  Pozdrawiam,
  Drrim

  OdpowiedzUsuń
 8. WOW, 14?! Nie no, zazdroszczę! Ja połowe tego co Ty przeczytałam i to ledwo co... Gratuluję owocnego miesiąca ;D

  OdpowiedzUsuń
 9. No no, zazdroszczę. Ja niestety nie mam tyle wolnego czasu na czytanie, a i tak z 5 książek, które przeczytałam w tym miesiącu, nie doczekały się recenzji.

  OdpowiedzUsuń
 10. 14 książek? Gratuluję, ja nie mam czasu na tyle.;D

  OdpowiedzUsuń
 11. fajne podsumowanie :) i bardzo ładna szata bloga, uwielbiam niebieski :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Zazdroszczę takich wyników. Ja również miałam w kwietniu egzamin gimnazjalny, ale u mnie liczba przeczytanych książek wygląda o wiele gorzej ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Masę książek przeczytałaś! Gratulacje! :))

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję egzemplarzy recenzenckich!

  OdpowiedzUsuń
 15. Wow...normalnie zazdroszczę. Ja będąc w gimnazjum nie przeczytałam nawet połowy tego co ty. Z tego co pamiętam wcześniej było tu takie coś jak "liści książek które przeczytałam" i "które zamierzam przeczytać", czy coś podobnego. Jak wtedy to zobaczyłam to myślałam że jesteś co najmniej licealistką, a tu taka niespodzianka. Oczywiście, że się rozwijasz :D.

  OdpowiedzUsuń
 16. Czternaście książek to całkiem sporo. :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.