PODSUMOWANIE: marzec 2015

10 Comments

PRZECZYTANE: 
2) Jennifer L. Armentrout "Origin"
3) Penelope Douglas "Bully"
4) Anna Todd "After. Płomień pod moją skórą"
5) Anna Todd "After. Już nie wiem, kim bez ciebie jestem"
6) Tammara Webber "Tak krucho"
7) Sabrina Paige "Prick"
8) Anna Todd "After. Ocal mnie"
10) Veronica Roth "Niezgodna"
11) Veronica Roth "Zbuntowana"

NIEDOKOŃCZONE:
1) Veronica Roth "Wierna"
2) Mia Asher "Easy Virtue"
3) K.A.S. Quinn "Kroniki Tepusu. Królowa musi umrzeć"
4) Jennifer Estep "Midnight Frost"
5) Anna Todd "After. Ever Happy"


Marzec był jak najbardziej udanym miesiące pod względem czytelniczym. Nie mam pojęcia jak zdołałam pochłonąć tyle książek. Dodatkowo przekonałam się na własnej skórze, że czytanie powieści po angielsku sprawia niesamowitą frajdę i przyznam, że teraz wolę sięgnąć po angielskojęzyczne tytuły. 
Zacznijmy może od trylogii, która mnie zachwyciła. Chodzi mianowicie o "Niezgodną". Ostatnio obejrzałam ekranizację i stwierdziłam, że po prostu muszę przeczytać książkę. Teraz można powiedzieć, że mam świra na punkcie Cztery i Tris. :D Moi znajomi mają mnie dosyć! Ciągle tylko zachwycam się "Niezgodną" i opowiadam jaki to genialny jest Tobias. Oby mi przeszło zanim wytatuuje sobie frakcje na plecach! (żarcik). Na blogu na 100% znajdziecie recenzję całej trylogii. Po prostu muszę podzielić się z wami swoją opinią. 
Najgorszą serią, którą czytałam w marcu jest na pewno "After" Anny Todd. Nie mam pojęcia dlaczego, czytam kolejne tomy biorąc pod uwagę, że z części na część jest to coraz gorsze. No ale tak jakoś wyszło. W każdym razie na stronie na pewno pojawi się moje podsumowanie dotyczące już całej serii, ale to jak skończę 4 tom. W każdym razie nie czytajcie tego! Kompletny odmóżdżacz. 
Niestety zostało mi sporo książek do nadrobienia w kwietniu. Aż 5! W pierwszej kolejności skończę "Wierną", bo już jestem w połowie. Następnie zabiorę się za "Królowa musi umrzeć", jako że jest to egzemplarz recenzencki. Niestety nie mogę się wciągnąć w tę powieść i liczę na to, że w końcu się rozkręci.
A jak wam poszło w tym miesiącu? Kto pobił mój rekord? :D 

You may also like

10 komentarzy:

 1. Też chciałabym przeczytać w marcu tyle książek! :o Ale choć nie było ich tak dużo, to jestem z siebie zadowolona, bo pogodziłam jakoś czytanie z nauką do matury.
  Życzę powodzenia w kwietniu! Gorąco pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja przeczytałam tylko osiem książek. Gratuluję wyniku. Seria "Niezgodna" jest fajna, ale jakoś nie mogę się zmusić do przeczytania dwóch kolejnych części. Powodzenia w kwietniu!


  [wachajac-ksiazki.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 3. Paulina Topolewicz2 kwietnia 2015 11:00

  11? Świetny wynik! Gratuluję oraz zazdroszczę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! Wynik imponujący :) Udanego kwietnia :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Jedenaście książek? W maturalnej? Zdradź mi jak to robisz! Ja w sumie też w marcu poszalałam i przeczytałam siedem, ale... Odkrywam w sobie tuż przed maturą nowe pokłady energii i wyrabiam się ze wszystkim na czas niemal. Doba staje się dla mnie ostatnio dłuższa. :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem ciekawa "Niezgodnej", tyle o niej słyszę, że muszę po nią sięgnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz może after 3 w formie pdf po polsku? Nie mogę nigdzie znaleźć... Co prawda trochę mnie wkurza ta opowieść po przeczytaniu 2 części ale myślę że przeczytam do końca.

  OdpowiedzUsuń
 8. Niestety nie mam. Ogólnie wydaje mi się, że póki co są tylko zagraniczne dostępne.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pokochałam Tesse i Hardina od pierwszej strony !
  Zapraszam na bloga
  http://modnaksiazka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.