Krótkie ogłoszenie :)

12 Comments
Jak widzicie ostatnio mam lekkie zaległości jeśli chodzi o recenzowanie książek. Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień pozwoli mi wszystko nadrobić. Tak, więc poniżej umieszczam listę recenzji, które pojawią się w najbliższym czasie.

1. Karol Leopold Cetlin "Świadomy sen, czyli jak podświadomość kształtuje Twoje życie"
2. Suzanne Collins "Igrzyska Śmierci"
3. Kyousuke Motomi "Dengeki Daisy"
4. Suzanne Collins "W pierścieniu ognia"
5. Izabela Degórska "Pamięć krwi"
Trochę się tego nazbierało jednak mimo tego do swojej listy obowiązków dodaję jeszcze jeden. Mianowicie będą to "Niedziele z Popcornem". Na czym ma polegać mój nowy, raczej nieoryginalny pomysł? Po prostu w każdą niedzielę na moim blogu będzie ukazywała się recenzja filmu. Wybrałam liceum o charakterze filmówki. Wybieram się do klasy "reżysersko-operatorskiej" i postanowiłam wrzucić się w wir i czar dużego ekranu. Uważacie, że to dobry pomysł? Mam nadzieję, że tak i odwiedzicie mojego bloga już 10 czerwca, gdzie przedstawię wam "Project X".

Dodatkowo mam nadzieję, że zauważyliście małą ankietę, dotyczącą postaci paranormalnych. Jej wyniki ogłoszę na podsumowaniu czerwca. Zapraszam do głosowania :)You may also like

12 komentarzy:

 1. Dobry pomysł. Projekt x widziałem, trudno cokolwiek o tym filmie napisać oprócz tego, że to niezbyt ambitna komedia :) Czekam na Twoją recenzję

  OdpowiedzUsuń
 2. czekam zatem na recenzje :)
  a w ankiecie już wzięłam udział :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy pomysł z tymi filmami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem ciekawa Twoich opinii na temat "Igrzysk śmierci" i "W pierścieniu ognia". A pomysł z filmami jest fajny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie lubię oglądać filmów, pomijając pewne wyjątki. Ja mając poprzedniego bloga, miałam jeszcze większe zaległości, a teraz cieszę się, że z recenzjami jestem na bieżąco.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomysł naprawdę fajny. Z całą pewnością zerknę na twoje recenzje - w miarę możliwości, bo mam masę roboty i już nie wyrabiam :/
  No a u mnie pojawiła się pierwsza część mojego projektu, który chyba nie jest zbyt dobry :/
  Zagłosowałam już w ankiecie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy pomysł:)
  Z niecierpliwością wyczekuję recenzji:)

  OdpowiedzUsuń
 8. myślę, że to bardzo dobry pomysł! :) kiedyś sama się nad tym zastanawiałam, ale w moim wypadku, zostało to tylko w sferze niezrealizowanych pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie przepadam za filmami, ale wiem, że sporo osób lubi czytać recenzje filmów, więc twojemu projektowi wróżę sukces ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie przejmuj się, ja też mam teraz urwanie głowy ;)
  I życzę sukcesu przy nowym projekcie. Czekam na pierwszą odsłonę!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.