Ponad 30 000 wejść!

15 Comments
Nawet nie wiem kiedy, ale licznik wejść przekroczył trzydzieści tysięcy! Z tej okazji chciałam Wam podziękować za udzielanie się tutaj, mimo, że nie często bywam na blogu. Na pewno wiele z Was rozumie, że podczas wakacji trudno znaleźć wolny czas. Ciągle coś się dzieje, a hobby odchodzi w odstawkę. Mimo tego staram się czytać jak najwięcej, a także udzielać w blogosferze.

Powoli i to bardzo powoli zbliżają się już 2 urodziny bloga i mam zamiar z tej okazji urządzić jakiś konkursik. Mimo wszystko, jeszcze o tym nie myślę. Może macie jakieś propozycje jak miałby on wyglądać. Czy chodziłoby o napisanie opowiadania na jakiś temat, czy może wiersza. Wszystko zależy od Was :) Póki co zabieram się dalej za czytanie. Już niedługo możecie spodziewać się recenzji "52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca". Powoli zabieram się za jej pisanie. You may also like

15 komentarzy:

 1. 30 tysięcy a nie 3 tysiące :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie myślę sobie, dwa lata bloga i trzy tysiące... Popraw sobie błąd.
  W każdym razie gratuluję wytrwałości!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki :) I nie bądź taka skromna z tymi 3 tysiącami :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Może lepiej taki standardowy konkurs gdzie uczestnicy piszą "zgłaszam się" i wśród nich organizator losuje zwycięzce/ zwycięzców

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulację :) My też niedługo będziemy obchodzić urodziny bloga, co prawda pierwsze - ale zawsze ;) i też myślimy nad jakimś konkursem :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję Ci tego osiągnięcia i życzę kolejnych sukcesów ;) Czekam na recenzję książki "52 powody...".

  Pozdrawiam,
  Klaudyna

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje! No i - nie mogę się doczekać recenzji :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje :) Doskonale cię rozumiem, sama w wakacje spędzam bardzo mało czasu na własnym blogu i moich ulubionych, no ale staram się nadrabiać zaległości i tobie też tego życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję sukcesu. Proponowałabym standardowy konkurs bez pytań, jedynie, ze zgłoszeniem.

  OdpowiedzUsuń
 10. To naprawdę dużo wejść, w szczególności, że pewnie będzie to gdzieś ponad 40 wejść na dzień. Gratuluję osiągnięcia. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje! Świetny wynik! Ja od lutego uzbierałam 12 tysięcy i też skaczę z radości :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję i życzę jeszcze większych sukcesów! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję i życzę dotarcia podwojenia tej sumy :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratulacje :) Z wakacjami bywa różnie, niby czasu więcej, ale ciągle robi się coś innego... ja akurat dopiero teraz znalazłam więcej czasu. Życzę tego i tobie i oczywiście jeszcze więcej odwiedzających!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.