30-Day Book Challenge: Dzień 18

4 Comments

Dzień 18: Książka, która cię zawiodła
Pierwszym tytułem, który wpadł mi do głowy było "Pretty Little Liars: Kłamczuchy". Bardzo podobał mi się serial, więc postanowiłam sięgnąć po pierwowzór. Jak się okazało książka była mocno średnia. Przez długi czas miałam zamiar nie tykać kolejnych części. Lektura trafiła nawet na półkę "Wymienię/Sprzedam", jednak chęć zobaczenia co dalej zwyciężyła. :)
You may also like

4 komentarze:

 1. Wolę nie brać się za tą serię. Co prawda wielu zachwala, ale w sumie jak dla mnie nie moja tematyka i za dużo tomow miałabym do nadrabiania... Podziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kilka pierwszych tomów PLL mi się bardzo podobało, ale kolejne, pisane na siłę, niestety zepsuły mi cały obraz serii ;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja dopiero rozpoczynam zabawę z 30 day book challenge. Jestem na 3 dniu. Również zawiodłam się na serii PLL. Ale może dlatego, że to o filie dowiedziałam się najpierw a nie o książce... i jestem przyzwyczajona do tego oferuje mi serial a nie karty powieści

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka jest na mojej liście "must read" i jestem w tej chwili bardzo zaskoczona, bo wszystkie recenzje tej książki, jakie do tej pory czytałam były bardzo pozytywne. Ale i tak po nią sięgnę, by własne zdanie sobie wyrobić.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.