30-Day Books Challenge: Dzień 4

3 Comments

Kolejny rok minął. Koniec zabawy pora wrócić do szkoły/pracy. Robicie w tym roku swój plan zmian? Ja się poważnie nad tym zastanawiam, ponieważ 2013 był dla mnie dużą porażką. Zadziało się w moim życiu wiele dobrego, ale również złego. Dlatego myślę o drobnych zmianach nawyków, czy czegoś takiego. Najważniejsze to czytać więcej książek!

Dzień 4: Najlepsza książka z ulubionej serii
Jeśli śledzicie bloga, to wiecie, że ulubioną serią jest dla mnie „Harry Potter”. Przygody dorastającego czarodzieja mnie urzekły tak jak znaczną ilość czytelników. Tym razem mam wybrać ulubioną lekturę i jest to „Harry Potter i Insygnia Śmierci”. Jak zdążyliście się już dowiedzieć, jest to książka, którą przeczytałam niezliczoną ilość razy i jeszcze mi się nie znudziła. Zastanawiałam się także nad „Więźniem Azkabanu”, jednak to „Insygnia Śmierci” trafiała w moje ręce tak często.
Wychodzi na to, że w tym rankingu twórczość J.K. Rowling pojawiła się już trzeci raz. 

You may also like

3 komentarze:

 1. Jak książka to z pewnością się zgadzam, ale jeśli chodzi o filmy, to nic nie zmieni mojej miłości do "Więźnia Azkabanu" <3

  Pozdrawiam,
  Natalie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w 100%. Najlepiej zekranizowana część :D

   Usuń
 2. Nie czytałam i nie oglądałam jeszcze, ale mam nadzieję, że w końcu uda mi się zrealizować plan i nadrobić całego Harry'ego :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.