ZAPOWIEDŹ: "The Walking Dead"

7 Comments
Jestem dużą fanką serialu "The Walking Dead" i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki. Premiera odbędzie się już 9 lutego 2014r. Odkryłam dzisiaj coś genialnego - mianowicie trailer, którym chętnie się z wami dzielę. 
Niestety nie dowiadujemy się z niego niczego nowego. Wiemy kto przeżył to wszystko. Pozostaje nam czekać na kolejne odcinki i zobaczyć czy nasi ulubieni bohaterowie poradzą sobie w nowej sytuacji. 


You may also like

7 komentarzy:

 1. A mnie się, kurka wodna, ten sezon nie podoba :| Poprzedni był dużo lepszy. Mam nadzieję, że kolejne odcinki nieco poprawią ten niesmak, który odczuwam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przybij piąteczke! Też uwielbiam ten serial i będę nałogowo i regularnie oglądac każdy odcinek :) mÓj jedyny ulubiony serial ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę w końcu obejrzeć ten serial. Wszyscy się nim tak zachwycają! :P

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam ten serial, uwielbiam też książki i komiksy. Aczkolwiek ten sezon z każdym kolejnym odcinkiem coraz mniej przypada mi do gustu. Coraz mniej wokół bohaterów związanych jest wydarzeń z żywymi trupami... Mam nadzieję, że w kolejnych odcinkach to się zmieni i z niecierpliwością czekam na premierę.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wirtualny żółwik! Serial jest super! Ja mam przestój w oglądaniu, ale na pewno odrobię wkrótce zaległości :>

  OdpowiedzUsuń
 6. odcinek 9, na który wyczekiwałam ok pól roku (nie wiem jak długo dla mnie była to męczarnia :D) średnio mi się podobał... Myślałam, że będzie coś zaskakującego a tam tylko o trzech bohaterach... jestem strasznie niezadowolona ;/ liczyłam, że po tak długim czasie zobaczę mojego kochanego Daryla a tu nic.... Liczyłam na mega zaskoczenie ale cóż zaskoczenie było negatywne

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.