ZAPOWIEDŹ: 20.01 - 26.01.2014

7 Comments
Nadchodzi kolejny tydzień, czyli kolejne książki pojawią się na półkach księgarni. Co takiego przyniosą nam kolejne dni? Zerknijcie :)

[Kliknięcie na okładkę przeniesie na stronę z informacjami]

20.01.201421.02.2014

22.01.2014
23.01.2014

24.01.2014Znaleźliście coś dla siebie?
Moim must have jest:
"Krótki przystanek w drodze do Auschwitz"
"Pamiętniki"
"Złodziejka książek"

You may also like

7 komentarzy:

 1. Nie przypatrywałam się opisom książek, za to przyjrzałam się okładkom. Nie wiem, co się ostatnio dzieje, ale znaleźć ŁADNĄ, estetyczną okładkę książki, jest raczej trudno. Brak im "tego czegoś". "Rozdarta kurtyna" wygląda przyzwoicie, dziewczyna z "Na krawędzi nigdy" ma przepiękne włosy, ale na przykład okładki Terakowskiej są po prostu paskudne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mnie zainteresowała ''Złodziejka Książek''. Opis jest intrygujący, a niedługo ma być film w kinach, więc nic mnie od tej powieści nie odpędza :)
  Pozdrawiam

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Złodziejkę książek chętnie bym przeczytała. Tam gdzie spadają Anioły - świetna książka, a z nową okładką rewelacyjnie się prezentuje c:

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam na Złodziejkę książek w filmowym wydaniu. Mimo że czytałam, chcę mieć ją we własnej biblioteczce i koniecznie musi być ta okładka!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć!
  Nominowałam Cię do Liebster Blog Award. Zapraszam do zabawy:
  http://readwithnefmi.blogspot.com/2014/01/liebster-blog-award.html

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ileż ciekawych tytułów! W ciemno sięgnęłabym po dwa pierwsze z przedstawionych, następnie Handlarz ksiąg przeklętych, Afrykańskie równianie, Na krawędzi nigdy, Kilka przypadków szczęśliwych. Na pewno nie sięgnęłabym gdybym zobaczyła na półce księgarni książki Doroty Terakowskiej - zawartość pewnie dobra jednak okładki są straszne :(

  OdpowiedzUsuń
 7. "Pamiętnik" mnie chyba najbardziej zainteresował. :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.